Kids Club Najwspanialsza Podróż, spotkanie 12 – 31.03.2017

Kids Club Najwspanialsza Podróż, spotkanie 12 – 31.03.2017

Na dwunastym – ostatnim spotkaniu Klubu Najwspanialszej Podróży poruszaliśmy temat głoszenia Dobrej Nowiny, czyli ewangelii. Księgą z Bibli, która opowiada o ludziach ją głoszących, są Dzieje Apostolskie. Jedną taką historię przedstawiliśmy (Dz. Apostolskie 5, 17-42), w której zafascynowali Jezusem apostołowie, opowiadali Dobrą Nowinę każdemu, kogo napotkali. Wiedzieli, że wielkie znaczenie ma to, by ludzie usłyszeli ją i że mogą zostać wybawieni ze swoich grzechów, jeśli uwierzą w Jezusa i będą za Nim podążać. Byli również gotowi zaryzykować własnym życiem, aby inni dowiedzieli się o
Jezusie.
W związku z tematem zajęć oraz zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi dzieci zrobiły ozdobny koszyczek zawierający słodycze, na których naklejone były dobre wieści, dobre nowiny aby dzieci mogły się podzielić nimi z innymi.
Werset do zapamiętania brzmiał: „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i ducha świętego.” Ewangelia św. Mateusza 28,19

To ostatnie zajęcia Klubu Najwspanialszej Podróży, ale to nie koniec naszej podróży. Dowiedzieliśmy się, że Bóg stworzył nas i kocha, że możemy rozwijać się i zmieniać, że możemy żyć wiecznie oraz że możemy głosić Doberą Nowinę.  Jest to długa podróż, która będzie trwać całe nasze życie. Każdego dnia będziesz jednak potrzebował pomocy. A jak ją otrzymać? 1) Codziennie rozmawiaj z Jezusem. 2) Ucz się o Jezusie, czytaj Pismo Święte. 3) Spotykaj się z innymi naśladowcami Jezusa. 4) Mów innym ludziom o Jezusie, wyjaśniając im jak ważne ma to znaczenie. Ewangelia św. Jana 3, 16:
„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie
zginął, ale miał żywot wieczny.”

Oczywiście z wszystkimi uczestnikami Kids Clubu spotkamy się jeszcze raz na uroczystym spotkaniu wręczenia dyplomów oraz nagrody jaką będzie nowy, ilustrowany testament dla dzieci. Już teraz serdecznie na to spotkanie zapraszamy uczestniczące w spotkaniach dzieci wraz z rodzicami.

DSC_0373.jpg
DSC_0316.jpg
DSC_0317.jpg
DSC_0320.jpg
DSC_0332.jpg
DSC_0346.jpg
DSC_0353-1.jpg
DSC_0358.jpg
DSC_0359.jpg
DSC_0365.jpg
DSC_0375.jpg
DSC_0367.jpg

Masz pytanie?

Jakieś wątpliwości? Napisz do nas na pewno odpowiemy.